Megtaláltuk az Eb legcsúnyább beszólását
A németországi Európa-bajnokság eddigi legcsúnyább, mégis legfrappánsabb beszólását írta molinójára egy svájci szurkoló az Anglia elleni negyeddöntő előtt, s a szöveg most különösen aktuális.
„A ti királyotok nézi a Wimbledont (tenisztornát), a mi királyunk (Roger Federer) pedig nyolcszor megnyerte” – olvasható a molinón.
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:23

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák
Foci vb 2026
2026.06.25. 00:03

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója
Foci vb 2026
2026.06.24. 21:00
Ezek is érdekelhetik




