Vincenzo Montella: Mindent kiadtunk magunkból
Az Európa-bajnokság második szombati negyeddöntőjében Hollandia Törökországot 2–1-re legyőzve jutott a legjobb négy közé.
„Mindent kiadtunk magunkból – mondta a találkozó után Vincenzo Montella, a törökök olasz szövetségi kapitánya. – Egy kicsit rutintalanok voltunk a meccs végén, jobb megoldásokat is választhattunk volna. Természetesen csalódottak vagyunk az eredmény miatt, többet érdemeltünk volna. Nagyon jó tornánk volt – ha megnézzük, ugyanannyi meccset nyertünk, mint Hollandia. Már sokan gratuláltak nekünk. Most arra kell gondolnunk, hogy mit csináltunk jól, aztán már a szeptemberben kezdődő Nemzetek Ligájára kell koncentrálnunk, illetve majd a világbajnoki selejtezősorozatra.”

Fotó: Anadolu
Legfrissebb hírek

Montella: Büszke vagyok a játékosaimra, ilyen a futball
Foci vb 2026
2026.06.20. 08:39

Tony Popovic: Nemcsak elrontottuk a törökök játékát…
Foci vb 2026
2026.06.14. 10:18

Vincenzo Montella: Mindent megtettünk
Foci vb 2026
2026.06.14. 08:38

Vincenzo Montella változtat Koszovó ellen
Foci vb 2026
2026.03.30. 10:28
Ezek is érdekelhetik




