Újabb válogatottat raboltak ki a nyári labdarúgó-világbajnokság helyszínén, Dél-Afrikában. A johannesburgi rendőrség tájékoztatása szerint ezúttal a kolumbiai csapat volt az áldozat.
A rendőrség szóvivője, Eugene Opperman elmondta: a kolumbiai válogatott edzést tartott, ami alatt a szállodai szobájukból több értéket is eltávolított a létesítmény két dolgozója.
Az eset abban a johannesburgi szállodában történt, amelyben a szlovén csapat fog megszállni a vb ideje alatt.
Kolumbia csütörtökön játszott felkészülési mérkőzést Dél-Afrikával, amelyen 2–1-es vereséget szenvedett.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”
Foci vb 2026
2026.06.24. 08:44

Legendák mellé került a kolumbiai kapus
Foci vb 2026
2026.06.24. 07:57

Már a hosszabbítást tervezik a szövetségi kapitánnyal
Foci vb 2026
2026.06.24. 07:04
Ezek is érdekelhetik



