Shane Smeltz, az új-zélandi labdarúgó-válogatott olaszok elleni góllövője arról beszélt, hogy a világbajnokság után szívesen futballozna a német Bundesligában.
„Sajnos nem beszélek németül, mert mindössze egyéves voltam, amikor a szüleim kivándoroltak Új-Zélandra. Nem is jártam még Németországban, de remélem, előbb-utóbb visszatérhetek a szülőhazámba. Nagy álmom valósulna meg, ha egyszer a Bundesligában játszhatnék" – mondta az ausztrál Gold Coast United támadója, aki rendszeresen követi a Bundesliga-közvetítéseket, és el van bűvölve az ottani stadionokat jellemző atmoszférától.
Smeltz angol alsóbb osztályú klubokban már belekóstolt az európai légióskodásba.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 14:40
Ezek is érdekelhetik




