Az észak-koreai állami televízió – igaz, felvételről – leadta a dél-afrikai labdarúgó-világbajnokság három mérkőzését, de a dél-koreaiak és az amerikaiak találkozóját nem tűzte műsorra.
A KNDK-ban a nézők szombaton tekinthették meg a nyitó meccset, a francia–uruguayi és az argentin–nigériai csoportmérkőzéseket pedig szintén egynapos késéssel követhették.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






