Sol Campbell beszólt Fabio Capellónak, az angol válogatott szövetségi kapitányának, mivel az Arsenal 35 éves védője szerint az olasz mester a hibás a nemzeti együttes védőgondjaiért.
„Az Arsenalban a lelkemet is kitettem, és szerintem megérdemeltem volna a válogatottságot. De Capello inkább félig egészséges játékosokat vitt magával. Nagyon bánt, hogy egyszerűen átnézett felettem, és még esélyt sem adott" – mondta Campbell.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17
Ezek is érdekelhetik




