Önkritikusan fogalmazott Nemanja Vidics, a szerb labdarúgó-válogatott középhátvédje a világbajnoki csoportmérkőzésen Ghánától elszenvedett 1–0-s vereséget követően.
„Megvoltak a lehetőségeink, de kihagytuk azokat, míg Ghána megbüntetett minket hibáinkért. Előre nézünk, fel akarunk pörögni a következő mérkőzésre” – nyilatkozta a Manchester United védője.
Vidics is beállt azon játékosok és edzők sorába, akik a vb hivatalos labdáját, a Jabulanit kritizálják.
„Nagyon nehéz a labdával bánni, mind a védőknek, mind a csatároknak végig gondot okozott. De ez van, mindenki ezzel játszik” – mondta.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Nem bírt egymással Anglia és Ghána
Foci vb 2026
2026.06.24. 00:00
Ezek is érdekelhetik





