Xabi Alonso, a spanyol labdarúgó-válogatott középpályása elmondta, élete egyik legbrutálisabb szabálytalanságát szenvedte el a világbajnoki döntőben, amikor a holland Nigel de Jong mellbe rúgta.
„Ez volt az egyik legrosszabb rúgás, amelyet valaha kaptam. Kemény meccs volt a döntő, és mindkét csapat tisztelte a másikat, de a hollandok tudták, hogy nem hagyhatnak játszani minket. Ám az a belépő nagyon kemény volt, életem egyik legfájdalmasabb rúgása, nehéz volt folytatni utána. Lehet, hogy eltört a bordám, bár nem aggódom emiatt" – mondta a vb-győztes Xabi Alonso.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






