Vb 2010: Löw gratulál a spanyoloknak, úgy véli, megnyerik a tornát

2010.07.07. 22:52
Sportszerűen gratulált a labdarúgó-vb elődöntőjében a német válogatottat 1–0-ra legyőző spanyol nemzeti csapatnak Joachim Löw, a Nationalelf szövetségi kapitánya.

„Gratulálok Spanyolországnak! Azt hiszem, megnyerik a világbajnokságot. Kiváló tornánk volt, de a spanyolok megmutatták, hol vannak a határaink" – mondta.

„Nagyon keserű a szánk íze, fájdalmas ilyenkor kiesni. Az öltözőben hatalmas a csalódottság. Sokat kiadtunk magunkból, de nem jött össze, főleg az első félidő sikerült rosszul. Nem voltunk elég bátrak, nem volt elég jó a támadójátékunk, az ellenfél pedig rendkívül erős volt" – nyilatkozta a német csapatkapitány, Philipp Lahm.

„Hiányzott talán belőlünk kicsit a bátorság. Többet kellett volna vállalkoznunk, és támadnunk, túl kevés lehetőséget dolgoztunk ki a mérkőzésen. A spanyolok győzelme teljesen megérdemelt" – gyakorolt önkritikát a németek egyik legjobbja, Manuel Neuer kapus.

Legfrissebb hírek

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
12 órája

Neuer utolérte Klosét és Matthäust

Foci vb 2026
2026.06.26. 17:53

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
2026.06.26. 16:04

Edzője és társai is megvédték Neuert

Foci vb 2026
2026.06.26. 10:37

Vb 2026: A németek védelmükbe vették Manuel Neuert, a kapus sem hibáztatja magát

Foci vb 2026
2026.06.26. 09:28

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók

Minden más foci
2026.06.25. 17:29

Vb 2026: lágyéksérülés miatt nem edzett a németek balbekkje

Foci vb 2026
2026.06.24. 21:31

Köpés, harapás: botrányos egy vb-nap! Pedig a brazilok… – videók

Minden más foci
2026.06.24. 17:55
Ezek is érdekelhetik