A FIFA eljárást indított Új-Zéland ellen, mert a március 26-ai, Salamon-szigetek elleni világbajnoki selejtezőn egy meg nem nevezett játékos jogosulatlanul lépett pályára. A FIFA jelezte: az eljárás nem veszélyezteti a válogatott interkontinentális pótselejtezőn való szereplését.
Új-Zéland a Salamon-szigetek elleni mérkőzés (amelyet a zóna utolsó játéknapján rendeztek meg) eredményétől függetlenül az élen zárta az óceániai selejtezősorozatot, így elnyerte a lehetőségét annak, hogy az észak- és közép-amerikai zóna (CONCACAF) 4. helyezettjével játsszon majd a vb-szereplésért.
Legfrissebb hírek

Egyiptom fordított, 3–1-re verte meg Új-Zélandot
Foci vb 2026
2026.06.22. 05:03

A szünetben vezet Új-Zéland
Foci vb 2026
2026.06.22. 04:00
Ezek is érdekelhetik




