Boldog a világbajnokság nyitó meccsén két gólt szerző Neymar. A brazil válogatott támadója a horvátok legyőzése után nyilatkozott.
„Ez volt lehető legjobb nyitó meccs, amit remélhettem – mondta a találkozó után Neymar. – Győzni akartunk, a két gólom pedig örömmel tölt el. Ha megnézzük a találataimat, mindkettő kissé furcsa volt. Az elsőnél valóban a védő lábai között akartam ellőni a labdát, de nem ilyen gyengén. A lényeg, hogy gól lett. Hogyan őrzöm meg a hidegvéremet a tizenegyeseknél? Rengeteg gyakorlásnak köszönhetően. A horvát kapus kissé rám ijesztett, de szerencsére bement.”
Legfrissebb hírek

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt
Foci vb 2026
2026.06.25. 20:41

Vb 2026: visszavonul a válogatottól a csehek gólzsákja
Foci vb 2026
2026.06.25. 19:35

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
2026.06.25. 12:14

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó
Foci vb 2026
2026.06.25. 04:53

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik


