Vb 2018: két hónap alatt másodszor küldték el a szaúdi kapitányt

MTI MTIMTI MTI
2017.11.14. 14:56
Edgardo Bauzát mindössze két hónap után menesztették a világbajnoki résztvevő szaúd-arábiai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról kedden.

Az 59 éves argentin edzőt szeptember közepén nevezték ki, de máris távoznia kell, mert csapata barátságos mérkőzésen kikapott az Európa-bajnok portugáloktól (0–3), majd a bolgároktól is (0–1).

Az előző kapitány, Bert van Marwijk munkáját szeptemberben köszönte meg a szövetség. Bauza idén három válogatottat is irányított, hiszen áprilisig Argentína, május és szeptember között pedig az Egyesült Arab Emírségek nemzeti csapatának kapitánya volt.

Legfrissebb hírek

Az egyetlen vb-mesterötöstől az első aranygólon át James Rodríguez Puskás-díjas bombájáig – vb-videók

Minden más foci
1 órája

A Zöld-foki-szigeteknek csoportmásodik helyet ért az újabb döntetlen

Foci vb 2026
Tegnap, 4:00

Videó: Muslera újabb hibája után győztek a spanyolok

Foci vb 2026
Tegnap, 2:57

Yamal, Oyarzabal, Baena hármassal rohamoznak a spanyolok Uruguay ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
Tegnap, 0:57

Oyarzabal beállította Fazekas László rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
2026.06.21. 21:03

Statisztikák: először esett három gól az első „taktikai reklámszünet” előtt ezen a vb-n

Foci vb 2026
2026.06.21. 20:30

Yamal és Oyarzabal 24 perc alatt lerendezte Szaúd-Arábiát, könnyedén nyertek a spanyolok

Foci vb 2026
2026.06.21. 20:10

Végeredmény: Spanyolország–Szaúd-Arábia 4–0

Foci vb 2026
2026.06.21. 20:01
Ezek is érdekelhetik