Itt már nem lehet hibázni: vasárnap magyar idő szerint 21 órakor, Los Angelesben a Dél-Afrika–Kanada mérkőzéssel elkezdődik a labdarúgó-világbajnokság kieséses szakasza!
A kanadai gárda esőben edzett pénteken, és Tani Oluwaseyi arról beszélt: úgy kell kezdeniük, mint Katar ellen, semmiképpen sem úgy, mint Svájccal szemben.
„Az első perctől kezdve élesnek kell lennünk, fejben dől el, milyen intenzitással vágunk neki az összecsapásnak – idézte a CBC a spanyol Villarreal légiósát. – Tudjuk, mi a tét, erősek vagyunk, tanultunk a hibáinkból, szeretnénk a következő körbe is eljutni.”
A teljes nyilatkozat itt olvasható:
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







