Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók
Az angol válogatott Panama ellen játssza utolsó világbajnoki csoportmérkőzését magyar idő szerint 23 órás kezdettel. A mérkőzést New Yorkban, a MetLife Stadionban rendezik, ahol már elkezdtek gyülekezni a szurkolók.
A jelek szerint a mérkőzés előtti órákban esett az eső New Yorkban, ezért a szurkolók esőkabátban indultak el a stadionba.


Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






