Jordánia királya a lelátón, a herceg az öltözőben – fotó, videó
Jordánia királya, II. Abdullah a lelátóról figyelte a királyság válogatottját az Algéria elleni vb-meccsen.
A király fia, Husszein bin Abdullah koronaherceg pedig a csapatot is meglátoigatta a lefújás után az öltözőben. Erről beszélt a mérkőzést kvetően Jordánia szövetségi kapitánya, Dzsamal Szellami, aki elmondta, hogy a herceg gratulált a csapat teljesítményéhez.

„Egy vereség mindig negatív érzéseket kelt az emberben, a játékosok érthetően nem voltak a legjobb lelkiállapotban, de a herceg szavai felfrissítették a lelküket. Az Argentína elleni mérkőzés egy lehetőség a számunkra, hogy jól teljesítsünk és méltó nyomot hagyjunk a jordániai futballról” – foaglmazott a szakember.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






