Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről
„Teljesen rendben van, bár megértem azokat is, akik otthon ülnek, és bosszantja őket, amikor reklám következik. Az én koromban viszont ez kifejezetten jól jön, mert ilyenkor ki lehet menni a mosdóba!”
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik

