Megható üzenetet hagytak az öltözőben az irániak a belgák elleni meccs után

T. Z.T. Z.
2026.06.22. 13:59
Az iráni válogatott tagjai a Belgium elleni gól nélküli döntetlen után megható sorokkal búcsúztak el Los Angelestől.

A játékosok a SoFi Stadion öltözőjében egy kézzel írt üzenetet hagytak, amelyben köszönetet mondtak a mérkőzést rendező városnak és a szurkolóiknak is. Az irániak cselekedete azért is különösen rokonszenves, mert mint ismert, a világbajnokság ideje alatt Mexikóban van a válogatott bázisa, így minden Egyesült Államokban rendezett mérkőzés után vissza kell utazniuk a szálláshelyükre, az út pedig igencsak jelentős... 

„Az ősi Perzsiától a mai, civilizált Iránig. Irán szelleme továbbra is él és rendíthetetlen. Büszkén érkeztünk Los Angelesbe, becsületesen küzdöttünk és büszkén távozunk a városból. Los Angeles, köszönjük a vendégszereteteteket. És köszönet valamennyi iráninak, akik teljes szívükkel, hangjukkal és lényükkel kiálltak Irán mellett az eddigi 180 perc alatt. Békét, tiszteletet és barátságot kívánunk a világ minden nemzetének” – írták a levélben.

 

Legfrissebb hírek

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
7 perce

Így közvetítették az előző játéknap góljait a gólszerző országok kommentátorai

Foci vb 2026
33 perce

Így ünnepelték az Uruguay elleni döntetlent a Zöld-foki-szigeteken

Foci vb 2026
1 órája

Nem értékelik a skót humort a miami rendőrök

Foci vb 2026
1 órája

Bemutatkozik a norvégok fekete felsője – a játéknap mezei

Foci vb 2026
1 órája

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
1 órája

„Az első félidőben majdnem elaludtam, a másodikat átaludtam” – Ibra a belga–iráni meccs élvezeti értékéről

Foci vb 2026
1 órája

Nem minden iráni szurkol hazája válogatottjának

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik