Lionel Messi csak a második félidőben lép pályára a Jordánia elleni mérkőzésen a címvédő argentin válogatottban a csoportkör utolsó fordulójában.
„Messi a kispadon kezdi a mérkőzést. A második félidőben csereként áll be” – mondta Lionel Scaloni szövetségi kapitány pihentetésre hivatkozva.

Az argentin válogatott már biztos továbbjutó.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik




