Jégkorong: az Újpest szoros meccsen győzte le a Ferencvárost

2008.10.17. 22:15
Címkék
Az Újpest fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Ferencvárost a MOL Liga pénteki rangadóján. A lila-fehérek nyerő embere a két gólt és egy gólpasszt jegyző Tolnai Attila volt.
A Steaua Bucuresti sokkal simább találkozón kerekedett felül a Gyergyószentmiklós csapatán, 8–1-re győztek a román főváros hokisai.

MOL LIGA

ÚJPEST–FERENCVÁROS 4–3 (2–2, 1–0, 1–1)
Megyeri út, 400 néző. V: Varjú, Németh, Soós
ÚJPEST: Nemcák – Harmati, Hüffner (2), Berta 1, BORBÁS (3), Németh – Rufus, Kadlubiak, Dubek (1), Sikorcin (1), Zlocha 1 – Strausz, Rencz, Roczanov, Rafaj, Virág – Horváth, TOLNAI 2 (1), Markó. Edző: Pék György
FERENCVÁROS: Szőke – Székely Mádai (1), Vígh, JÁNOSI 1 (1), Hoffmann (1), NYERGES 1 (1) – Bontovics (1), Parfirjev, Szafonov, Kovsov 1, Kiss (1) – Simon, Molnár, Marosi, Buzás, Szilágyi – Pál, Papp. Edző: Pindák László
Kiállítások: 26 perc, ill. 32 perc

MESTERMÉRLEG
Pék György: – Az alázat hiányzott a játékosaimból, de a harmadik harmad tizedik percében észhez tértünk.
Pindák László: – Igazi derbihez méltatlan volt a játékvezetés, a bírók eldöntötték a találkozót.

STEAUA BUCURESTI (román)–PROGYM-H. GY. (romániai) 8–1 (3–1, 3–0, 2–0)
Bukarest. Vezette: Lascar (román), Csomortáni (romániai), Toporceanu, Lungeanu (mindkettő román)
Gólok: Nicolescu 3, Geru 2, Timaru, Georgesu, Severson, ill. Borsos
Kiállítások: 18, ill. 6 perc

MOL LIGA

ÚJPEST–FERENCVÁROS 4–3 (2–2, 1–0, 1–1)
Megyeri út, 400 néző. V: Varjú, Németh, Soós
ÚJPEST: Nemcák – Harmati, Hüffner (2), Berta 1, BORBÁS (3), Németh – Rufus, Kadlubiak, Dubek (1), Sikorcin (1), Zlocha 1 – Strausz, Rencz, Roczanov, Rafaj, Virág – Horváth, TOLNAI 2 (1), Markó. Edző: Pék György
FERENCVÁROS: Szőke – Székely Mádai (1), Vígh, JÁNOSI 1 (1), Hoffmann (1), NYERGES 1 (1) – Bontovics (1), Parfirjev, Szafonov, Kovsov 1, Kiss (1) – Simon, Molnár, Marosi, Buzás, Szilágyi – Pál, Papp. Edző: Pindák László
Kiállítások: 26 perc, ill. 32 perc

MESTERMÉRLEG
Pék György: – Az alázat hiányzott a játékosaimból, de a harmadik harmad tizedik percében észhez tértünk.
Pindák László: – Igazi derbihez méltatlan volt a játékvezetés, a bírók eldöntötték a találkozót.

STEAUA BUCURESTI (román)–PROGYM-H. GY. (romániai) 8–1 (3–1, 3–0, 2–0)
Bukarest. Vezette: Lascar (román), Csomortáni (romániai), Toporceanu, Lungeanu (mindkettő román)
Gólok: Nicolescu 3, Geru 2, Timaru, Georgesu, Severson, ill. Borsos
Kiállítások: 18, ill. 6 perc
Legfrissebb hírek

Elöntötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
11 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
23 perce

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
25 perce

Beszálltak a nyilvános jógába a norvég drukkerek New Yorkban

Foci vb 2026
30 perce

Lionel Scaloni csak egy helyen változtatott az argentin kezdőn, az osztrákoknál több csere is volt

Foci vb 2026
33 perce

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
42 perce

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
48 perce

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
56 perce
Ezek is érdekelhetik