Jégkorong, Mol Liga: az Újpest kiütötte a Ferencvárost

2008.11.22. 00:37
Címkék
Az Újpest 5–1-re megverte a Ferencvárost idegenben a Mol Ligában. A vendégek az első harmad hajrájában kétszer is betaláltak, majd az utolsó játékrészben négygólosra növelték előnyüket. A Fradi csak szépíteni tudott a meccs hajrájában, de végül az Újpest ötödik gólját is megszerezte.

JÉGKORONG

MOL LIGA
FERENCVÁROS–ÚJPEST 1–5 (0–2, 0–0, 1–3)
Pesterzsébet, 600 néző. V: Kincses, Wolf, Abonyi
FTC: Sájevics – Bontovics, Rencz, Kosov, NYERGES, KISS G. 1 – Parfirjev, Székely-Mádai, Hoffmann, JÁNOSI, Szafonov – Simon, Vígh, Gergely, Szilágyi, Marosi – Szőke (kapus), Nagy L., Buzás (1), Molnár, Pál. Edző: Pindák László
ÚJPEST: PALKÓ, Hüffner (2), Tolnai 1, Roczanov, BORBÁS, Berta – Rufus (1), SZIKORCSIN 1 (1), Kadlubiak, ZLOCHA 2, Dubek – Harmati, Hettler 1, VIRÁG (1), Németh, Rafaj – Markó (1), Németh, Strausz, Zalavári. Edző: Pék György
Kiállítások: Kiállítások: 17 perc+végleges fegyelmi (Simon), ill. 33 perc+ végleges fegyelmi (Rafaj)
MESTERMÉRLEG
Pindák László: – Az első harmadban nem volt szerencsénk, de amíg ilyen gyatra az emberlőny-kihasználásunk, addig nem fogunk tudni mérkőzést nyerni.
Pék György: – A régi UTE–Fradi meccsek hangulatát idézte a találkozó, parázs, jó iramú összecsapás volt, melyben egységesebb csapat benyomását keltettük.

JÉGKORONG

MOL LIGA
FERENCVÁROS–ÚJPEST 1–5 (0–2, 0–0, 1–3)
Pesterzsébet, 600 néző. V: Kincses, Wolf, Abonyi
FTC: Sájevics – Bontovics, Rencz, Kosov, NYERGES, KISS G. 1 – Parfirjev, Székely-Mádai, Hoffmann, JÁNOSI, Szafonov – Simon, Vígh, Gergely, Szilágyi, Marosi – Szőke (kapus), Nagy L., Buzás (1), Molnár, Pál. Edző: Pindák László
ÚJPEST: PALKÓ, Hüffner (2), Tolnai 1, Roczanov, BORBÁS, Berta – Rufus (1), SZIKORCSIN 1 (1), Kadlubiak, ZLOCHA 2, Dubek – Harmati, Hettler 1, VIRÁG (1), Németh, Rafaj – Markó (1), Németh, Strausz, Zalavári. Edző: Pék György
Kiállítások: Kiállítások: 17 perc+végleges fegyelmi (Simon), ill. 33 perc+ végleges fegyelmi (Rafaj)
MESTERMÉRLEG
Pindák László: – Az első harmadban nem volt szerencsénk, de amíg ilyen gyatra az emberlőny-kihasználásunk, addig nem fogunk tudni mérkőzést nyerni.
Pék György: – A régi UTE–Fradi meccsek hangulatát idézte a találkozó, parázs, jó iramú összecsapás volt, melyben egységesebb csapat benyomását keltettük.
Legfrissebb hírek

Modric tökéletessé tehetné a 200. meccsek sormintáját

Foci vb 2026
4 perce

Ronaldo maradt a kezdőben, Joao Félix került a portugál balszárnyra Üzbegisztán ellen

Foci vb 2026
32 perce

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
47 perce

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
48 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
1 órája

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
1 órája

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
1 órája

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
1 órája
Ezek is érdekelhetik