Jégkorong, Mol Liga: a „kis Volán” legyőzte a HC Csíkszeredát

2008.11.28. 21:37
Címkék
Az Alba Volán II három góllal múlta felül a HC Csíkszeredát a Mol Ligában. A fehérváriak hazai pályán verték meg 4–1-re a Csíkszeredát.

JÉGKORONG MOL LIGA

ALBA VOLÁN II–HC CSÍKSZEREDA 4–1 (3–1, 0–0, 1–0)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Incze, Márkus, Barabás
ALBA VOLÁN II: BECZE – BARABÁS (1), Maklári, FEKTI B. 1 (2), FEIL A. 2 (1), Meretei M. 1– Bedő, Szűcs, BOROSTYÁN, Tóth A., Hajós– Balogh B., Ozsváth, Somos (1), Farkas T., Németh N., – Kelemen, Hegedűs D., Reiter, Kovács V. L., Bíró G. Vezetőedző: Kóger István
HC CSÍKSZEREDA: Fülöp R. – Flinta, Suur, Lőrincz, Mihály Á. 1, Petres (1) – Socha, Foltin, Saluga, Pupák, Nagy I.- Goga, Szőgyör, Antal Zs., Mihály E., Molnár Zs. – Solti, Páll, Péter L., Bíró O., Virág, Fedor (kapus). Vezetőedző: Marcell Ozimak
Kiállítások: 8 perc illetve 14 perc + 10 perc fegyelmi (Foltin)
MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Végre nem azért gratulál nekünk az ellenfél, mert jól játszottunk, és szoros mérkőzésen kikaptunk. Ma este végre megízleltük a sikert, sokat dolgoztunk ezért, nagyon fegyelmezett védekezésünk, egy kimagasló kapusteljesítménnyel párosulva hozta meg ezt a győzelmet.
Marcell Ozimak: – Nagyon rosszul játszottunk, ráadásul az ellenfél kapusának egyszerűen nem lehetett gólt ütni. Ez a ma elveszített, és betervezett három pont nagyon fog hiányozni a végelszámolásnál.

JÉGKORONG MOL LIGA

ALBA VOLÁN II–HC CSÍKSZEREDA 4–1 (3–1, 0–0, 1–0)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Incze, Márkus, Barabás
ALBA VOLÁN II: BECZE – BARABÁS (1), Maklári, FEKTI B. 1 (2), FEIL A. 2 (1), Meretei M. 1– Bedő, Szűcs, BOROSTYÁN, Tóth A., Hajós– Balogh B., Ozsváth, Somos (1), Farkas T., Németh N., – Kelemen, Hegedűs D., Reiter, Kovács V. L., Bíró G. Vezetőedző: Kóger István
HC CSÍKSZEREDA: Fülöp R. – Flinta, Suur, Lőrincz, Mihály Á. 1, Petres (1) – Socha, Foltin, Saluga, Pupák, Nagy I.- Goga, Szőgyör, Antal Zs., Mihály E., Molnár Zs. – Solti, Páll, Péter L., Bíró O., Virág, Fedor (kapus). Vezetőedző: Marcell Ozimak
Kiállítások: 8 perc illetve 14 perc + 10 perc fegyelmi (Foltin)
MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Végre nem azért gratulál nekünk az ellenfél, mert jól játszottunk, és szoros mérkőzésen kikaptunk. Ma este végre megízleltük a sikert, sokat dolgoztunk ezért, nagyon fegyelmezett védekezésünk, egy kimagasló kapusteljesítménnyel párosulva hozta meg ezt a győzelmet.
Marcell Ozimak: – Nagyon rosszul játszottunk, ráadásul az ellenfél kapusának egyszerűen nem lehetett gólt ütni. Ez a ma elveszített, és betervezett három pont nagyon fog hiányozni a végelszámolásnál.
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő.

Foci vb 2026
1 perce

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
16 perce

Bajnoknő az időablakban – Csillag Péter publicisztikája

Téli sportok
17 perce

Szertefoszlott szkepticizmus – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
18 perce

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
19 perce

Egy félidő után gól nélküli döntetlenre áll Anglia és Ghána

Foci vb 2026
39 perce

Édesanyja halála miatt kihagyja a norvégok elleni csoportrangadót Didier Deschamps

Foci vb 2026
1 órája

Így értékelte Cristiano Ronaldo az üzbégek elleni sikert

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik