Jégkorong, MOL Liga: a Stars otthon győzte le a gyergyóiakat

2008.12.07. 20:15
Címkék
Az NZ Stars 3–1-es győzelmet aratott hazai pályán a Progym Hargita Gyöngye ellen a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján.
Idei utolsó hazai mérkőzésén győzelemmel búcsúzott a közönségtől az NZ Stars, habár az első harmadban hátrányba került a csapat, a második játékrészben két gyors góllal megszorította a találkozót.A meccs vége felé egy szerencsés góllal végleg bebiztosította a győzelmet, ezzel visszavágott a Gyergyószentmiklósnak a közelmúltban elszenvedett vereségért.

JÉGKORONG

MOL LIGA
NZ STARS–PROGYM HARGITA GYÖNGYE 3–1 (0–1, 2–0, 1–0)
Káposztásmegyeri Jégcsarnok, 250 néző. V: Árkovics, Nagy A., Sütő
NZ STARS: WALLBERG – KANGYAL, Svasznek, Gröschl, MAJOROSS 1, Davis 1 – Lencsés, Szirányi, HOLÉCZY 1, Szajbert P., Szappanos (1) – Szajbert K., Kasparek, Gergely, Hertl. Edző: Robert Spisák
GYERGYÓSZENTMIKLÓS: MOLNÁR – Bukna, Hopkovic, Borsos, Chernis, FRANZ – Nagy L., Nagy Cs., Csiki, Kiricsenko, Daradics 1 – Kozma, Mastaleriu, Sára, Székely, Bálint. Edző: Divoiu Adrian
Kiállítások: 10 perc, ill. 10 perc+10 perc fegyelmi (Bálint)

MESTERMÉRLEG
Robert Spisák: – Tetszett, hogy végig fegyelmezetten játszottunk, 3–1-nél már megnyugodott a csapat. A befejezéseinkkel ezúttal is gondjaink voltak.
Divoiu Adrian: – Jó iramú meccs volt, örülök, hogy játékosaim betartották a taktikai utasítást. Sajnos, nem volt szerencsénk, ez okozta a vereségünket.

JÉGKORONG

MOL LIGA
NZ STARS–PROGYM HARGITA GYÖNGYE 3–1 (0–1, 2–0, 1–0)
Káposztásmegyeri Jégcsarnok, 250 néző. V: Árkovics, Nagy A., Sütő
NZ STARS: WALLBERG – KANGYAL, Svasznek, Gröschl, MAJOROSS 1, Davis 1 – Lencsés, Szirányi, HOLÉCZY 1, Szajbert P., Szappanos (1) – Szajbert K., Kasparek, Gergely, Hertl. Edző: Robert Spisák
GYERGYÓSZENTMIKLÓS: MOLNÁR – Bukna, Hopkovic, Borsos, Chernis, FRANZ – Nagy L., Nagy Cs., Csiki, Kiricsenko, Daradics 1 – Kozma, Mastaleriu, Sára, Székely, Bálint. Edző: Divoiu Adrian
Kiállítások: 10 perc, ill. 10 perc+10 perc fegyelmi (Bálint)

MESTERMÉRLEG
Robert Spisák: – Tetszett, hogy végig fegyelmezetten játszottunk, 3–1-nél már megnyugodott a csapat. A befejezéseinkkel ezúttal is gondjaink voltak.
Divoiu Adrian: – Jó iramú meccs volt, örülök, hogy játékosaim betartották a taktikai utasítást. Sajnos, nem volt szerencsénk, ez okozta a vereségünket.
Legfrissebb hírek

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
17 perce

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Panama–Horvátország 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Bellingham a legifjabb angol ötvenszeres válogatott lett

Foci vb 2026
2 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik