Jégkorong: kidőltek a kapusok, félbeszakadt a hokimeccs

2009.01.03. 15:15
Címkék
Mivel a Duisburg kapusai harcképtelenné váltak, mezőnyjátékos pedig nem állt a ketrec elé, félbeszakadt egy bajnoki jégkorongmérkőzés Németországban.
Az Iserlohn Roosters–Füchse Duisburg találkozó első harmadában a vendégeknél 74 másodpercen belül mindkét hálóőr megsérült. A szabályok értelmében tízperces szünet következett, hogy egy „beugró” hokis felvegye a kapusfelszerelést. Mivel ez nem történt meg, ráadásul az időhúzásért megítélt kétperces büntetés is eredménytelenül telt el, a bíró lefújta a meccset.„Egyetlen játékosomnak sem akartam kockára tenni az egészségét azzal, hogy beállítom a kapuba” – indokolta a „rókák” döntését Franz Fritzmeier sportigazgató, akinek együttese az utólagos döntés szerint 0–5-ös gólkülönbséggel elvesztette az összecsapást.
Legfrissebb hírek

Az Újpest elnöke is megszólalt az új stadion felfüggesztett engedélyezési eljárásáról

Labdarúgó NB I
9 perce

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
10 perce

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
10 perce

Negyvenhat magyar szerepel a maratoni kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
12 perce

Nem egyszerű kvízkérdés: a mostani vébén eddig kivel szemben szabálytalankodtak a legtöbbet?

Foci vb 2026
23 perce

A múzeum nem elefántcsonttorony – Hosszú kávé Szanyi Brigittával

Képes Sport
32 perce

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
33 perce

Svéd és francia éllovas a gólpasszlistán

Foci vb 2026
37 perce
Ezek is érdekelhetik