Jégkorong: nem zárják be a zalai csarnokot, megmenekültek a Titánok

2009.01.16. 01:29
Címkék
Amint arról már írtunk, a zalaegerszegi jégcsarnok új tulajdonosa, az MKB Bank szerdán jelezte, nem működteti tovább a veszteséges létesítményt, időlegesen bezárja azt, vagyis megszűnik a honi hoki utánpótlás nevelésének egyik legjelentősebb bástyája, a Kercsó Árpád edzette Zalai Titánok csapata.
A jégkorong.blog.hu értesülései szerint azonban csütörtökön 60 napos haladékot kapott a csapat, miután a Titánoknál jégkorongozó ifjú játékosok szülei, a Zalaegerszeg Jégsportjáért Alapítvány, a városi önkormányzat, és a tulajdonos képviselői megtalálták a megoldást a helyzetre.

A megállapodás értelmében a következő két hónapban az alapítvány bérli majd a csarnokot, és ugyan bérleti díjat nem, de az önkormányzat felé a földhasználati díjat, valamint az üzemeltetési költségeket fizeti. A nagyjából 3.5 millió forintos költség nagyjából felét a szülők állják, másik felét pedig az önkormányzat támogatásából fedezi az Alapítvány.
Legfrissebb hírek

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
11 perce

Most járunk a vb felénél – már ami a meccsek számát illeti

Foci vb 2026
18 perce

Carlo Ancelotti: Az volt a célunk, hogy jobban játsszunk, mint ahogyan Haiti ellen tettük

Foci vb 2026
29 perce

Brazília és Marokkó kéz a kézben jut tovább a C-csoportból, Ancelotti csapata nyerte meg a négyest

Foci vb 2026
40 perce

Vinícius fantasztikus játékával Brazília megverte Skóciát, így csoportelső

Foci vb 2026
42 perce

Az előzetes hírekkel ellentétben nem Ochoa védi Mexikó kapuját a csehek ellen, Patrik Schick is csak a kispadon ül

Foci vb 2026
44 perce

Haiti kétszer vezetetett, de Marokkó így is magabiztosan nyerve csoportmásodik

Foci vb 2026
44 perce

Neymar a pályán – először játszott ezen a világbajnokságon!

Foci vb 2026
58 perce
Ezek is érdekelhetik