Tragédia: ma döntenek, hogy Ocskayról nevezik-e el a csarnokot

MTI MTIMTI MTI
2009.03.26. 09:50
Címkék
A székesfehérvári önkormányzat csütörtök délelőtt szavaz arról, hogy a keddről szerdára virradó éjjel elhunyt ifj. Ocskay Gáborról nevezzék el a helyi jégcsarnokot. A válogatott jégkorongozó második boncolása csütörtök délután lesz.
A 34 évesen eltávozó hokis klubja, az Alba Volán kezdeményezte az önkormányzatnál, hogy róla nevezzék el a Fehérvári Jégcsarnokot. Ifj. Ocskay Gábor holttestét édesapja hozzájárulásával csütörtök délután törvényszéki orvosszakértő is felboncolja. Id. Ocskay Gábor – aki egyben a jégkorongcsapat ügyvezetője is – kiemelte, nem kívánják nyilvánosságra hozni a boncolás eredményét, arra maga sem kíváncsi. Mint fogalmazott: már semmi sem hozhatja vissza fiát. Id. Ocskay Gábor mindenkinek köszöni, hogy osztoztak a gyászban, külön azoknak az orvosoknak munkáját, akik az utóbbi öt évben fiával törődtek, mert biztos benne, hogy minden tőlük telhetőt megtettek. A temetés a tervek szerint a jövő hét elején lesz Székesfehérváron az önkormányzat által adományozott díszsírhelyen. A kilencszeres bajnok, 187-szeres válogatott hokis keddről szerdára virradó éjjel, éjfél előtt néhány perccel hunyt el szívinfarktusban.
Legfrissebb hírek

Kolumbia ellen is meglepetést okoz Kongó? Elindult a 2. kör utolsó meccse

Foci vb 2026
19 perce

Luka Modric: Hihetetlen, hogy eljutottam a 200. meccsig a kedvenc mezemben

Foci vb 2026
27 perce

Foci vb 2026: Kolumbia–Kongói DK 0–0

Foci vb 2026
36 perce

A 200. válogatott meccsét játszó Luka Modricot ünnepelték társai Panama legyőzése után

Foci vb 2026
44 perce

Nulla változása a kolumbiai és a kongói kezdőben

Foci vb 2026
59 perce

Vb 2026: Kolumbia és a Kongói DK sem változtatott – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Luka Modric a negyedik világon, aki elérte a 200. válogatottságot

Foci vb 2026
1 órája

Horvátország fél gőzzel is nyert, Panama már nem juthat tovább a csoportkörből

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik