NHL: nyert a San Jose, a Detroit és a Washington is

2009.04.06. 07:54
Címkék
Az észak-amerikai jégkorongbajnokság, az NHL 172. játéknapján nem volt nagy meglepetés. A San Jose, a Detroit és a Washington is nyert, a Vancouver viszont hazai pályán kapott ki a gyengécske Coloradótól. A Florida fontos pontokat gyűjtött a Pittsburgh ellen.
A részletekről itt olvashat.A részletekről itt olvashat.

NHL

ALAPSZAKASZ, 173. JÁTÉKNAP
Detroit Red Wings–Minnesota Wild 3–2
Washington Capitals–Atlanta Thrashers 6–4
Columbus Blue Jackets–Chicago Blackhawks 0–1 – hosszabbítás után
Florida Panthers–Pittsburgh Penguins 4–2
Anaheim Ducks–San Jose Sharks 2–3
Vancouver Canucks–Colorado Avalanche 1–4
Legfrissebb hírek

A harmadik Dembélé-gól különlegessége: minden francia labdához ért!

Foci vb 2026
4 perce

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára

Labdarúgó NB I
4 perce

Dembélé-tripla: ennél korábbi mesterhármas csak egyszer volt vb-n

Foci vb 2026
11 perce

Hosszabbított a Bayern München osztrák hátvédje

Foci vb 2026
13 perce

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
28 perce

Három Dembélé-gól a 32. percre – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
41 perce

Milák Kristóf nyerte meg a 100 pillangót Rómában

Úszás
46 perce

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
52 perce
Ezek is érdekelhetik