Jégkorong-vb: kiengedték a kórházból a sérült dél-koreait
Kiengedték a kórházból szerda reggel a dél-koreai Li Szeung Jupot, aki a magyarok elleni hétfői mérkőzésen szenvedett súlyos sérülést a Nagy Gergővel történt ütközést követően a budapesti divízió I-es jégkorong-világbajnokságon.
Dr. Szabó Dávid, a nemzetközi szövetség (IIHF) helyszíni orvosi ellenőre a torna honlapjának elmondta: Li agyrázkódást és csigolyanyúlvány-törést szenvedett. A törés nyomán nem történt elmozdulás, így nem volt szükség műtétre. „Egy-két hónapig nyaki rögzítőt kell viselnie, de várhatóan nem lesz szövődménye e balszerencsés sérülésnek, és folytathatja a pályafutását” – tette hozzá.
Legfrissebb hírek

Jégkorong-vb: a mieink Düsseldorfban játszanak jövőre
Jégkorong
2026.06.05. 19:31

Finnország–Svájc döntőt rendeznek a jégkorong-vb-n
Jégkorong
2026.05.30. 22:34

Jégkorong-vb: Helsinki és Riga lesz a házigazda 2030-ban
Jégkorong
2026.05.29. 15:23

Jégkorong: Bartalis István túl van a műtéten
Jégkorong
2026.05.29. 14:30
Ezek is érdekelhetik




