Jégkorong: az U20-as vb-n lenulláztuk az észteket
Az U20-as magyar jégkorong-válogatott harmadik mérkőzésén gólzáporos győzelmet aratott a litvániai Elektrenaiban zajló divízió 2/A világbajnokságon.
A magyar csapat, amely a vasárnapi nyitó fordulóban a dél-koreai (8–2), majd hétfőn a holland együttest (7–5) múlta felül, szerdán az észtek legjobbjai felett diadalmaskodott 6–0-ra. Csapatunk már az első harmadban hárommal elhúzott – Bodok Bence duplázott, a záró felvonásban még volt egy asszisztja –, és nem adott esélyt ellenfelének. Kapunkban Arany Gergely mind a húsz lövést hárította.
A 3. fordulóban még Dél-Korea–Hollandia és Litvánia–Horvátország mérkőzéseket rendeznek. A magyar válogatott legközelebb péntek 15.30 órától a horvátok ellen lép jégre.
JÉGKORONG, U20, DIVÍZIÓ 2/A VB
3. FORDULÓ
Magyarország–Észtország 6–0 (3–0, 1–0, 2–0)
Legfrissebb hírek

Jégkorong-vb: a mieink Düsseldorfban játszanak jövőre
Jégkorong
2026.06.05. 19:31

Finnország–Svájc döntőt rendeznek a jégkorong-vb-n
Jégkorong
2026.05.30. 22:34

Jégkorong-vb: Helsinki és Riga lesz a házigazda 2030-ban
Jégkorong
2026.05.29. 15:23

Jégkorong: Bartalis István túl van a műtéten
Jégkorong
2026.05.29. 14:30
Ezek is érdekelhetik




