A Ferencváros jégkorongcsapatánál folytatja edzői karrierjét Kercsó Árpád, aki az utánpótlás-nevelésben vállal szerepet.
A gyergyócsomafalvi születésű szakember 1985-ben települt át Magyarországra, először a dunaújvárosi jégkorongot virágoztatta fel, majd többször volt a magyar válogatott szövetségi kapitánya is.
A nemzeti együttes 1998-ban az ő irányításával jutott fel Budapesten a B-csoportba.
Kercsó legutóbbi az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémián dolgozott.
A nemzeti együttes 1998-ban az ő irányításával jutott fel Budapesten a B-csoportba.
Kercsó legutóbbi az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémián dolgozott.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






