Jégkorong: a válogatott játékos hosszabbított Székesfehérváron

MTI MTIMTI MTI
2017.04.09. 14:37
Kóger Dániel újabb kétéves megállapodást kötött a Fehérvár AV 19 jégkorongcsapatával.

A klub vasárnapi közleménye emlékeztetett arra, hogy a játékos négyéves észak-amerikai kitérő után, 2014-ben tért vissza Székesfehérvárra. A válogatott hokis 2016-ban újabb egy évvel hosszabbította meg kontraktusát, a 2016–2017-os szezonban pedig 53 mérkőzésen 15 góllal és 20 gólpasszal zárt.

„Székesfehérvári vagyok, és mióta hazajöttem Amerikából, itthon játszom. Hosszú távon is itt képzeltem el a jövőmet – mondta a 27 éves csatár. – Örülök neki, hogy a világbajnokság előtt jött az ajánlat, hogy a klub is úgy tervezi, hogy hosszú távon a csapat tagja legyek. Sikerült megállapodnunk, így nyugodtan készülhetek a vb-re.”

Gál Péter Pál, a Fehérvár AV 19 elnöke közölte, hogy egy erős, lokálpatriotizmusra is építő, sikerre éhes játékosokat tartalmazó keretet raknak össze, akik miatt a szurkolóknak érdemes lesz bérletet váltani.

Legfrissebb hírek

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
2026.06.25. 18:09

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC

Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik