Jégkorong: a szövetség elnökségi tagja utólag, a sajtóból tudta meg a névváltást
Dr. Zsigmond Barna Pál, a Magyar Jégkorongszövetség elnökségi tagja a Facebook-oldalán jelezte, hogy utólag, a sajtóból tudta meg, hogy a honi élvonalat innentől Mol Liga helyett Erste Ligának hívják.
„A Magyar Jégkorongszövetség elnökségi tagjaként és a Mol Ligában szereplő UTE jégkorongszakosztályának elnökeként utólagosan, a sajtóból értesültem arról, hogy az első osztályú jégkorongbajnokság névadó szponzora nem a Mol lesz.
Köszönet a Molnak mindazért, amit az elmúlt években a magyar hokiért tett határon innen és túl!” – írta Újpest alpolgármestere, Zsigmond Barna Pál a Facebook-oldalán.
Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong
2026.06.26. 11:02

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




