Jégkorong: Újpest polgármestere reagált a csütörtöki incidensre
Wintermantel Zsolt, Újpest polgármestere reagált a csütörtök este lejátszott Újpest–Ferencváros jégkorongmérkőzést követő incidensre.
Wintermantel Zsolt az alábbi bejegyzést tette közzé a Facebook-oldalán az esettel kapcsolatban:
Legfrissebb hírek

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál
Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.03. 21:07
Ezek is érdekelhetik





