Jégkorong MK: „Küzdött, kapart az Újpest, de Adorján és a védelem is topon volt"
A DVTK Jegesmedvék fegyelmezett védelmének és remek kapusteljesítményének, no, meg a négy góljának köszönhetően nyerte meg a jégkorong Magyar Kupát. A győztes miskolciak közül a kapus Adorján Attila és a társai által a meccs legjobbjának választott, az Újpest ellen két találatot jegyző Magosi Bálint beszélt a diadalról az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk
Jégkorong
2026.06.22. 07:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36
Ezek is érdekelhetik






