Jégkorong: Erdély szerződést hosszabbított Fehérváron

MTI MTIMTI MTI
2019.03.13. 12:35
A Fehérvár AV19 két évvel meghosszabbította magyar válogatott jégkorongozója, Erdély Csanád szerződését.

Az egy év megszakítással 2011 óta Székesfehérváron játszó, 22 éves csatár a klub honlapja szerint a 2020–2021-es szezon végéig kötelezte el magát az együttesnél, mellyel jelenleg az osztrák liga negyeddöntőjére készül.

„Azt remélem, hogy fiatal játékosunk fejlődése a következő két évben töretlen lesz, folyamatosan előrébb tud lépni a szakmai stáb keze alatt, méltón fogja képviselni a válogatottban Fehérvárt és Magyarországot, és elkerülik a komolyabb sérülések” – nyilatkozta a honlapnak Gál Péter Pál, a klub elnöke.

A 2015 óta válogatott Erdély a mostani kiírásban 50 mérkőzésen 40 pontot szerzett a Fehérvár AV19 színeiben.

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

Erdély Csanád: Ilyen a hoki, van, amikor bejönnek a dolgok, máskor pedig megcsücsül a korong a gólvonalon

Jégkorong
2026.05.25. 20:04

Erdély Csanád: Ha az elején nekünk beakadna egy gól, az lélektanilag nagyon jó tenne velünk

Jégkorong
2026.05.21. 12:45

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok

Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek

Jégkorong
2026.05.11. 11:39

Erdély Csanád: A rájátszás sebtapasz volt az idényünkre

Jégkorong
2026.04.08. 12:13

Osztrák hokiliga: nem sikerült egyenlíteni, Székesfehérváron is a Graz nyert

Jégkorong
2026.03.31. 22:22
Ezek is érdekelhetik