EBEL: Stipsicz Bence lett az idény második legjobb fiatalja

2019.04.04. 22:10
Stipsicz Bence, a Fehérvár jégkorongozója második lett az EBEL legjobb fiatal játékosainak szavazásán.

A legjobb fiatal játékosok kategóriájában az öt legjobb játékost szakértők emelték ki, rájuk szavazhattak a szurkolók az EBEL honlapján, s külön voksolást tartottak a szövetségi kapitányok és az újságírók számára.

Stipsicz a szurkolói szavazáson harmadik, az edzőknél és a szakíróknál második lett, így összesítésben második helyen végzett Benjamin Nissner, a Vienna Capitals játékosa mögött.

 

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

A mieink inkább az Egyesült Államokra figyelnek, mint a britekre a jégkorong-vb-n

Jégkorong
2026.05.24. 13:25

Stipsicz Bence: Nagyon gyorsak az átváltások ezen a szinten, ezekre jobban kell figyelnünk!

Jégkorong
2026.05.22. 19:40

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok

Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek

Jégkorong
2026.05.11. 11:39

Osztrák hokiliga: nem sikerült egyenlíteni, Székesfehérváron is a Graz nyert

Jégkorong
2026.03.31. 22:22

Stipsicz Bence: Olyan, mintha a kaszinóban ingyenzsetont kaptunk volna

Jégkorong
2026.03.26. 11:30
Ezek is érdekelhetik