A DVTK-tól érkező Hajós Roland után a DEAC-tól megszerzett Németh Attila szerződtetését is bejelentette a Ferencváros Erste Liga-győztes jégkorongcsapata.
A 16-szoros válogatott támadó 2011-től a Fehérvárban játszott, szerepelt az EBEL-ben, magyar bajnok is lett.
A 2015–2016-os idényben a MAC Budapesttel bajnoki döntős volt, utána igazolt Debrecenbe, majd a hajdúsági klub csődje után az FTC-hez. Tavaly a DEAC-hoz szerződött, ahonnan most visszatér a Ferencvárosba.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




