Jégkorong Erste Liga: tíz csapat szerepel majd az új idényben

MTI MTIMTI MTI
2019.06.03. 16:36
Címkék
Tíz csapat vesz részt a jégkorong Erste Liga 2019–2020-as idényében.

A sorozat honlapjának hétfői bejelentése szerint a címvédő FTC-Telekom és a legutóbb döntős Sport Club Csíkszereda mellett a Corona Brasov, a Dunaújvárosi Acélbikák, a Fehérvári Titánok, az Újpesti TE, a Schiller-Vasas HC, a Debreceni EAC, a Gyergyói HK és a Hokiklub Budapest szerepel a küzdelmekben.

Az idény a tervek szerint szeptember 13-án kezdődik, várhatóan az elmúlt kiíráshoz hasonló formában, azaz alap- és középszakasszal, majd rájátszással.

Az már májusban eldőlt, hogy az elmúlt két kiírásban induló EV Vienna Capitals II nem a magyar bázisú ligában, hanem az osztrák-olasz-szlovén Alpesi Ligában szerepel.

Az idény a tervek szerint szeptember 13-án kezdődik, várhatóan az elmúlt kiíráshoz hasonló formában, azaz alap- és középszakasszal, majd rájátszással.

Az már májusban eldőlt, hogy az elmúlt két kiírásban induló EV Vienna Capitals II nem a magyar bázisú ligában, hanem az osztrák-olasz-szlovén Alpesi Ligában szerepel.

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
4 órája

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
21 órája

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
2026.06.24. 23:44

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09
Ezek is érdekelhetik