Jégkorong: a harmadik meccsét is elbukta az FTC a Visegrád-kupán

T. I./MTIT. I./MTI
2019.09.06. 20:43
null
A Ferencváros a második harmad végén még 2–1-re vezetett (Fotó: fradi.hu)
A Ferencváros két harmad után 2–1-re vezetett, végül 4–2-es vereséget szenvedett a lengyel GKS Katowicétől a Visegrád-kupa 3. fordulójában, ezzel pont nélkül, az utolsó helyen zárt az A-csoportban.

 

A zöld-fehérek korábban a HK Nitrától (3–2) és a JKH GKS Jastrzebiétől (4–3) kaptak ki.

A Katowice ellen Pavuk Attila és Tóth Gergő tudott a kapuba találni.

A nyolccsapatos sorozat másik magyar résztvevője az Újpest, amely a szlovák HC 07 Detvatól, a cseh másodosztályú HC RT Torax Porubától és a lengyel Nowy Targtól is kikapott.

A negyeddöntőket októberben, az elődöntőket novemberben rendezik, a Visegrád Kupa harmadik kiírásának fináléjára januárban kerül sor.

A DVTK Jegesmedvék eközben 5–1-re megnyerte a HK Dukla Michalovce elleni – idény előtti utolsó – felkészülési mérkőzését.

JÉGKORONG
VISEGRÁD-KUPA, A-CSOPORT
FTC-Telekom–GKS Katowice (lengyel) 2–4
(0–1, 2–0, 0–3)

Legfrissebb hírek

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
18 órája

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Magyar válogatott csatárral erősít az FTC férfi jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.16. 18:35

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál

Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó

Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.03. 21:07
Ezek is érdekelhetik