
Már nem Szilassy dirigál (Fotó: Tumbász Hédi)
Szilassy Zoltán távozott az UTE jégkorongcsapatának vezetőedzői posztjáról. Az újpesti klub a közösségi oldalán jelentette be, hogy elköszönt a szakembertől, akinek munkáját Baróti Zsolt és Virág Csaba vette át az Erste Ligában szereplő együttes élén.
Szilassy 2013-tól dolgozott Újpesten, ahol előbb a juniorok, majd 2014-től a felnőttcsapat szakmai munkáját irányította. Az együttessel kétszer jutott az elődöntőbe, a most zajló idényben hat mérkőzésen hét pontot szerzett, ezzel az UTE a 7. helyen áll a tízcsapatos bajnokságban.
Utódai közül Baróti Zsolt régóta a másodedzői feladatokat látta el a felnőtteknél, Virág Csaba pedig az elmúlt években a juniorok vezetőedzője volt.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




