Jégkorong: újra szurkolók előtt játszhatja hazai meccseit az FTC

2019.11.23. 15:28
Ismét szurkolók előtt játszhatja hazai mérkőzéseit a jégkorong Erste Ligában címvédő Ferencváros.

A magyar bajnoki címet tavasszal 22 év után elnyerő zöld-fehér klub november 2-án jelentette be: bizonytalan ideig zárt kapuk mögött kényszerül jégre lépni a Pesterzsébeti Jégcsarnokban, mivel statikai okokból a lelátó állapota nem biztonságos a szurkolók számára.

Szombaton a Ferencváros a honlapján közölte: az igazságügyi szakértő és okleveles építőmérnök jegyezte szakvélemény „helyszíni bejárás és utólagos erőtani számítások alapján megállapította, hogy a lelátó fa tartószerkezetein és kapcsolatain elégtelen teherbírásra utaló elváltozások nincsenek, a lelátó alkalmas a szurkolók befogadására”.

Így már az FTC-Telekom következő hazai találkozóján, szerdán visszatérhetnek a csarnokba a drukkerek. Ekkor a rivális Újpestet fogadja a Magyar Kupa 2. fordulójának visszavágóján a Ferencváros, amely idegenben 3–1-re megnyerte az elődöntőbe jutásért zajló párharc első találkozóját.

Legfrissebb hírek

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
Tegnap, 16:41

Magyar válogatott csatárral erősít az FTC férfi jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.16. 18:35

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál

Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó

Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata

Jégkorong
2026.06.03. 21:07

Erdély Csanád: Feljöttünk a víz fölé, és vettünk egy nagy levegőt

Jégkorong
2026.03.07. 09:35

Osztrák jégkorongliga: az FTC és a Volán is kikapott, az egymás elleni meccs dönt a playoffba jutásról

Jégkorong
2026.02.27. 21:55

Osztrák jégkorongliga: fontos pontokat vitt el a Villach az FTC otthonából

Jégkorong
2026.02.14. 21:24
Ezek is érdekelhetik