EBEL: két fehérvári is bekerült a legjobb fiatalok közé

2020.03.29. 18:15
Az osztrák jégkorongligában (EBEL) szereplő Hydro Fehérvár AV19 két játékosára, Szita Donátra és Mihály Ákosra is lehet szavazni, mint az év legjobb fiatalja.

Az EBEL honlapjának beszámolója szerint a voksoláson azok a játékosok vesznek részt, akik a fiatalok között elnyerték a hónap legjobbja címet, Szita októberben, Mihály pedig novemberben érdemelte ki az elismerést.

A mezőnyben ketten a Red Bull Salzburg (Lukas Schreier, Paul Huber) együttesét képviselik, rajtuk kívül Daniel Obersteiner (KAC), valamint Benjamin Lanzinger (EC Panaceo VSV) van ott a jelöltek között.

A szavazás csütörtök éjfélkor zárul.

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

„Nagyon várom, izgalmas feladat előtt állok” – Szélig Viktor a rá váró milánói kihívásról

Jégkorong
2026.06.12. 08:22

Szélig Viktor: Az egész tízéves periódusra büszke vagyok

Jégkorong
2026.05.12. 08:17

Hegedüs Levente: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek

Jégkorong
2026.05.11. 11:39

Négy magyar játékostól elköszönt a Volán

Jégkorong
2026.05.07. 19:47

Osztrák hokiliga: nem sikerült egyenlíteni, Székesfehérváron is a Graz nyert

Jégkorong
2026.03.31. 22:22

Stipsicz Bence: Olyan, mintha a kaszinóban ingyenzsetont kaptunk volna

Jégkorong
2026.03.26. 11:30

Fantasztikus siker: a Fehérvár hat meccsen kiejtette az alapszakasz-második Klagenfurtot az ICEHL rájátszásában

Jégkorong
2026.03.25. 21:27
Ezek is érdekelhetik