Jégkorong: hat márciusi utánpótlás-vb-t is töröltek
A Nemzetközi Jégkorongszövetség (IIHF) a márciusra tervezett utánpótlás-világbajnokságok közül hat tornát is törölt a koronavírus terjedése miatt.
Az IIHF honlapjának hétfői beszámolója szerint az U18-as korosztályban a fiúknál a divízió II/A és B tallinni és szófiai, valamint a divízió III/A és B isztambuli és luxemburgi tornáját vették ki a versenynaptárból.
Ugyanebben a korcsoportban a lányoknál a divízió I/B lengyelországi és a divízió II/A spanyolországi világbajnokságát törölték.
A magyar csapatok nem érdekeltek ezeken a tornákon, ugyanakkor az U18-as fiúválogatott áprilisban a divízió I/B-ben az olaszországi Asiagóban lépne jégre, és annak a versenynek is kérdéses a sorsa.
Legfrissebb hírek

Jégkorong-vb: a mieink Düsseldorfban játszanak jövőre
Jégkorong
2026.06.05. 19:31

Finnország–Svájc döntőt rendeznek a jégkorong-vb-n
Jégkorong
2026.05.30. 22:34

Jégkorong-vb: Helsinki és Riga lesz a házigazda 2030-ban
Jégkorong
2026.05.29. 15:23

Jégkorong: Bartalis István túl van a műtéten
Jégkorong
2026.05.29. 14:30
Ezek is érdekelhetik




