Jégkorong: több játékosával is hosszabbít a Debreceni EAC

2020.04.02. 16:52
Több játékosával és a másodedzővel is szerződést hosszabbított az Erste Ligában érdekelt DEAC jégkorongcsapata.

Az Erste Ligában érdekelt DEAC jégkorongcsapata csütörtöki tájékoztatása szerint a következő szezonban ismét a gárdát erősíti Berta Ákos, Molnár Dávid, Léránt René, Jakub Izacky, Dominik Novotny és Vlagyiszlav Kulesov. Ugyancsak marad a másodedző, Kecskeméti Áron.

A DEAC már korábban jelezte, hogy David Musial vezetőedzővel és a válogatott kapussal, Hetényi Zoltánnal is sikerült megegyezni a folytatásról.

A koronavírus-járvány miatt félbeszakadt idényben a debreceniek a negyeddöntőben estek ki 4–1-es összesítéssel a Csíkszeredával szemben.

Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55
Ezek is érdekelhetik