Több játékosával és a másodedzővel is szerződést hosszabbított az Erste Ligában érdekelt DEAC jégkorongcsapata.
Az Erste Ligában érdekelt DEAC jégkorongcsapata csütörtöki tájékoztatása szerint a következő szezonban ismét a gárdát erősíti Berta Ákos, Molnár Dávid, Léránt René, Jakub Izacky, Dominik Novotny és Vlagyiszlav Kulesov. Ugyancsak marad a másodedző, Kecskeméti Áron.
A DEAC már korábban jelezte, hogy David Musial vezetőedzővel és a válogatott kapussal, Hetényi Zoltánnal is sikerült megegyezni a folytatásról.
A koronavírus-járvány miatt félbeszakadt idényben a debreceniek a negyeddöntőben estek ki 4–1-es összesítéssel a Csíkszeredával szemben.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik



