Jégkorong: Dunaújvárosból erősített a Ferencváros

Somogyi Balázs zöld-fehérben folytatja (Fotó: Laczkó Izabella/Dunaújvárosi Hírlap)
Újabb erősítést jelentett be az FTC-Telekom: az Erste Liga címvédője ezúttal az előző idényben a Dunaújvárosi Acélbikák legeredményesebb magyarjaként teljesítő játékosát, Somogyi Balázst igazolta át.
A 28 éves csatár már eddig is hazai rekordernek számított azzal, hogy négy különböző csapattal összesen ötször nyerte meg a magyar bázisú bajnokságot, de most minden esélye meglesz rá, hogy tovább javítsa saját csúcsát.
Közben az immár MAC HKB néven az Erste Ligában induló újbudaiak is bejelentették, hogy szerződést hosszabbítottak ifjú csatárukkal, a kétszezonnyi szlovák extraligás tapasztalatot szerző 20 éves Kreisz Brúnóval.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik




