Jégkorong: marad az Erste a hokiliga névadó szponzora

További két évig marad az Erste (Fotó: Koncz György)
További két évig Erste Ligának hívják a magyar bázisú jégkorongbajnokságot – jelentette be szerdán a pénzintézet és a magyar szövetség (MJSZ).
Jelasity Radován, a magyarországi Erste Bank elnök-vezérigazgatója leszögezte, a 2017-ben megkezdett stratégiai együttműködés nyomán „kölcsönös előnyökkel, pozitív tapasztalatokkal” lettek gazdagabbak.
Such György, az MJSZ elnöke hangsúlyozta: a pénzintézet hosszú távon elkötelezett, megbízható partnerüknek bizonyult az eddigi együttműködésük során.
A sajtóeseményen elhangzott: a felnőttválogatott támogatása kikerült a szponzorációs csomagból, az új támogatót még keresi az MJSZ.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik




