Jégkorong: marad az Erste a hokiliga névadó szponzora

MTI MTIMTI MTI
2020.06.24. 14:42
null
További két évig marad az Erste (Fotó: Koncz György)
További két évig Erste Ligának hívják a magyar bázisú jégkorongbajnokságot – jelentette be szerdán a pénzintézet és a magyar szövetség (MJSZ).

Jelasity Radován, a magyarországi Erste Bank elnök-vezérigazgatója leszögezte, a 2017-ben megkezdett stratégiai együttműködés nyomán „kölcsönös előnyökkel, pozitív tapasztalatokkal” lettek gazdagabbak.

Such György, az MJSZ elnöke hangsúlyozta: a pénzintézet hosszú távon elkötelezett, megbízható partnerüknek bizonyult az eddigi együttműködésük során.

A sajtóeseményen elhangzott: a felnőttválogatott támogatása kikerült a szponzorációs csomagból, az új támogatót még keresi az MJSZ.

Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55
Ezek is érdekelhetik