Jégkorong: marad az FTC-nél a junior-világbajnok támadó

Marad az FTC-nél Kulmala (Fotó: Tumbász Hédi)
Rasmus Kulmala hosszabbított az FTC jégkorongcsapatával – a hírről a zöld-fehérek a hivatalos honlapjukon számoltak be.
Mint a Ferencváros tudatta, a finn junior-világbajnok támadó a következő, 2020–2021-es idényre kötelezte el magát a klubhoz.
Rasmus Kulmala 2019-ben került az FTC-hez, és rögtön kulcsszereplővé vált – az Erste Liga 44 mérkőzésen összesen 54 pontig jutott, s az első idényében rögtön bajnoki címet, ligagyőzelmet és Magyar Kupa-aranyérmet ünnepelhetett.
Legfrissebb hírek

Három finn csatár marad a Ferencváros jégkorongcsapatánál
Jégkorong
2026.06.13. 16:48

Elhunyt Terjék István válogatott jégkorongozó
Jégkorong
2026.06.11. 07:06

Ortenszky Tamással erősített a Ferencváros jégkorongcsapata
Jégkorong
2026.06.03. 21:07
Ezek is érdekelhetik





