Jégkorong: tíz DAB-játékost teszteltek, nyolc koronavírusos

I. SZ.I. SZ.
2020.09.02. 10:46
null
Nyolc DAB-játékos szervezetében kimutatták a koronavírust (Fotó: Nemzeti Sport)
Kedden elmaradt a jégkorong Erste Ligára készülő Dunaújvárosi Acélbikák és a Ferencváros felkészülési mérkőzése, mert a Fejér megyei csapatban több játékos is koronavírusos lett.

A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói közül hétfőn tízen lettek rosszul, és mutattak koronavírusra utaló jeleket. A klub vezetősége azonnal intézkedett, minden edzésmunkát felfüggesztett, és az érintett játékosokat tesztre kötelezte. A tíz jégkorongozóból nyolcnál pozitív lett az eredmény – írja a duol.hu.

A klub szerda délelőtt a következő közleményt adta ki:

„Tisztelt Szurkolóink! A tegnap elvégzett teszteknél a játékosok többsége pozitív eredményt produkált. Megkérünk mindenkit, hogy aki az elmúlt egy hétben érintkezett a felnőttcsapat tagjaival, maradjon otthon! Még várjuk a hivatalos instrukciókat és továbbra is azonnali tájékoztatást fogunk adni!”

Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55
Ezek is érdekelhetik