Jégkorong: tíz DAB-játékost teszteltek, nyolc koronavírusos

Nyolc DAB-játékos szervezetében kimutatták a koronavírust (Fotó: Nemzeti Sport)
Kedden elmaradt a jégkorong Erste Ligára készülő Dunaújvárosi Acélbikák és a Ferencváros felkészülési mérkőzése, mert a Fejér megyei csapatban több játékos is koronavírusos lett.
A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói közül hétfőn tízen lettek rosszul, és mutattak koronavírusra utaló jeleket. A klub vezetősége azonnal intézkedett, minden edzésmunkát felfüggesztett, és az érintett játékosokat tesztre kötelezte. A tíz jégkorongozóból nyolcnál pozitív lett az eredmény – írja a duol.hu.
A klub szerda délelőtt a következő közleményt adta ki:
„Tisztelt Szurkolóink! A tegnap elvégzett teszteknél a játékosok többsége pozitív eredményt produkált. Megkérünk mindenkit, hogy aki az elmúlt egy hétben érintkezett a felnőttcsapat tagjaival, maradjon otthon! Még várjuk a hivatalos instrukciókat és továbbra is azonnali tájékoztatást fogunk adni!”
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik




