Jégkorong: rosszul kezdték az idényt, leváltotta edzőjét a Gyergyó

Malcolm Cameron 2019 októberében vette át a gyergyószentmiklósi csapat irányítását (Fotó: Török Attila)
Vezetőedzőt váltott a jégkorong Erste Ligában szereplő Gyergyói Hoki Klub: az eddigi tréner, Malcolm Cameron helyett a korábbi másodedző, Szilassy Zoltán vette át a csapat irányítását.
A Gyergyói HK a 2020–2021-es idényben eddig hét mérkőzést játszott, és csupán egyet nyert meg alapjátékidőben, egyet pedig ráadásban, ugyanakkor ötször úgy kapott ki, hogy abból háromszor pontot sem szerzett, s jelenleg az ötödik helyen áll.
A gárda legutóbb csütörtökön lépett pályára, Győrben 3–1-es vezetést követően szétlövésben 4–3-ra kikapott a Titánoktól.
A koronavírus-járvány miatt a menetrend szinte naponta változik, a program szerint a Gyergyó következő találkozója november 12-én esedékes, amikor a Csíkszeredát fogadja, már Szilassy Zoltán irányításával.
Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong
2026.06.26. 11:02

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




