Jégkorong: nem lesz középszakasz az Erste Ligában

2020.11.09. 16:31
null
(Fotó: Micheller Szilvia)
A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság, az Erste Liga eredetileg az alapszakasz vége után február végén a középszakasz küzdelmeivel folytatódott volna, ám a koronavírus-járvány miatt nem tartható az eredeti menetrend, ezért a szervezők úgy döntöttek, ebben a bajnoki idényben nem lesz középszakasz – számolt be róla a jegkorongblog.hu.

Ez azt jelenti, hogy az alapszakasz február végi zárása után egyből a rájátszás következik, amelyben az első nyolc helyezett vesz részt.

Az Erste Liga jelenleg válogatott mérkőzések miatt még szünetel, kedden folytatódik, s minden bizonnyal jó ideig a keddi Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC, illetve az FTC-Telekom–Titánok bajnokik lesznek az utolsók, amelyeket nézők előtt rendezhetnek még meg.

Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55
Ezek is érdekelhetik