
(Fotó: Micheller Szilvia)
A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság, az Erste Liga eredetileg az alapszakasz vége után február végén a középszakasz küzdelmeivel folytatódott volna, ám a koronavírus-járvány miatt nem tartható az eredeti menetrend, ezért a szervezők úgy döntöttek, ebben a bajnoki idényben nem lesz középszakasz – számolt be róla a jegkorongblog.hu.
Ez azt jelenti, hogy az alapszakasz február végi zárása után egyből a rájátszás következik, amelyben az első nyolc helyezett vesz részt.
Az Erste Liga jelenleg válogatott mérkőzések miatt még szünetel, kedden folytatódik, s minden bizonnyal jó ideig a keddi Dunaújvárosi Acélbikák–DEAC, illetve az FTC-Telekom–Titánok bajnokik lesznek az utolsók, amelyeket nézők előtt rendezhetnek még meg.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik



