A két napja a Titánoktól Győrben elszenvedett 7–2-es vereség volt az utolsó csepp a pohárban: a honi élvonalbeli jégkorongbajnokságban szereplő Dunaújvárosi Acélbikák menesztette a klub vezetőedzőjét, a kanadai David Legert.
Leger idén januárban érkezett Dunaújvárosba, s vezetésével a csapat a második helyen zárt a középszakaszban az előző bajnokságban.
Az új idényt sem kezdték rosszul, ám az első hat meccsen aratott két hosszabbításos és egy szétlövéses győzelem után mintha elvágták volna: a csapat sorozatban nyolc bajnokin kapott ki – s csak egyszer a ráadásban.
A keddi vereség után a klub vezetősége úgy döntött, lejárt a Legernek szánt idő, s meneszti a kanadai szakembert. A pénteki, DEAC elleni bajnokin ideiglenes jelleggel Borbás Gergely veszi át a helyét, aki tavaly már irányította rövid ideig a gárdát beugróként.
Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat
Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik



